0 (535) 565 27 85

Ana Sayfa Sözleşmeler Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

Kişisel verileriniz güvende!

Bu beyan www.dileksusluer.com.tr ’nin gizlilik politikasını içerir. www.dileksusluer.com.tr internet sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.dileksusluer.com.tr internet sitesi üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, DS MODA ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, sitemizden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.dileksusluer.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.dileksusluer.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

 

Güvenli
Alışveriş
256 Bit SSL Sertifikası ile
Güvenli Alışveriş
Ücretsiz
Kargo
100.00 TL ve Üzeri
Siparişlerinizde Geçerli
Bize
Ulaşın
Kültür mah. Cumhuriyet Bul.
No:185 K:4 D:5 Alsancak/İZMİR/TÜRKİYE
Bizi
Arayın
0 (535) 565 27 85