0 (535) 565 27 85

Ana Sayfa Kurumsal Tasarımcı Hakkında

Tasarımcı Hakkında

Dilek Süslüer doğası gereği kolay bulduğu yaratıcılığı, çalışkanlığı ile üretime dönüştüren ve tutkusuyla da kendi çizgisinde modaya katkı sağlayan bir tasarımcıdır. 1977 İzmir doğumlu ve İzmir sevdalısı; Yaratıcı, cesur ve vizyoner kişiliği olan Dilek Süslüer moda sektörü ile ilk olarak kuzeninin atölyesinde tanıştı…
 

Gençlik yıllarında yüksek öğrenimini devam ettirdiği sırada çevresinin de ısrarıyla modellik yapmaya başladı ve moda sektörünü daha yakından tanımış oldu. Daha sonra bu alanda edindiği deneyimleri aralarında birçok ünlü markanın da bulunduğu firmalarda moda editörlüğü, mağaza genel koordinatörlüğü ve hazır giyim tasarım departmanı yöneticiliği yaparak değerlendirdi. Edindiği deneyim ve bilgiyi ticari olarak kullanmak ve kendi adına bir marka oluşturup bu sektörde kalıcı olmak amacıyla MODA TASARIM eğitimi aldı.
 

Yurt dışında İtalya, İspanya, Yunanistan, Almanya ve Fransa gibi ülkelerde pazarlama danışmanlığı yaptı ve moda tasarımı üzerine çeşitli workshoplara katıldı.

Kendi adına yarattığı "DS Dilek Süslüer" markası ile yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok markanın koleksiyonlarında yer aldı. Yenilikçi ve genç ruhunu tasarımlarına da yansıtarak gençler arasında da popülerliliğini arttırdı.. Hazır giyim konusundaki yeteneğini girişimcilik ruhuyla birleştirerek vazgeçilmez olma yolunda emin adımlarla devam ettiren ve "DS Dilek Süslüer Couture" olarak kişiye özel gelinlik ve abiye tasarımlarını; kokteyl ve parti kıyafetlerinin yer aldığı özel koleksiyonunu moda severlerin beğenisine sunmaktadır.
 

Güçlü ve bağımsız bir kadın olmayı önemseyen, disipline ve şeffaflığa derinden inanan, hiç yapılmamışı denemeyi ilham verici bulan Dilek Süslüer , zamansız tasarımlarıyla moda dünyasında sınırları zorlarken eskiyle yeniyi de büyük bir uyum içinde birleştiriyor.. Girişimciliği ve sosyal sorumluk bilinci yüksek olan Dilek Süslüer dünyaya İzmir ‘i Moda Tasarım şehri olduğunu duyurmak ve tasarımcının öneminin artması adına İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'ni kurdu. İMOT Dernegi Yönetim Kurulu Başkanlığını da hala yürütmektedir..

Güvenli
Alışveriş
256 Bit SSL Sertifikası ile
Güvenli Alışveriş
Ücretsiz
Kargo
100.00 TL ve Üzeri
Siparişlerinizde Geçerli
Bize
Ulaşın
Kültür mah. Cumhuriyet Bul.
No:185 K:4 D:5 Alsancak/İZMİR/TÜRKİYE
Bizi
Arayın
0 (535) 565 27 85